В українських селах скоро з’являться державні нотаріуси

Майже чверть жителів сільської місцевості в Україні взагалі не мають доступу до  послуг державних нотаріусів. Цю інформацію повідомило Міністерство юстиції України на своїй сторінці у Facebook.

 

Міністр юстиції Павло Петренко просить підтримати законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості», який забезпечить  жителів сільської місцевості якісними, зручними, а головне – доступними послугами у сфері нотаріату.

 

"У 122 районах України немає державних нотаріусів. Люди, які все життя тяжко працювали не мають можливості поїхати навіть у районний центр, де є нотаріус», – наголосив очільник Мін’юсту.

 

Він також наголосив, що у разі підтримки законопроекту, виконувати його будуть спеціально уповноважені особи Мін’юсту, яких відберуть серед державних службовців органів юстиції. Кожен з них нестиме відповідальність за свою роботу. Міністерство так само здійснюватиме ефективний контроль за якістю добору та роботою уповноважених осіб.

 

Петренко сподівається, що депутати підтримають проект даного Закону і дадуть усім без винятку українцям, в тому числі – жителям віддалених сіл та селищ, можливість скористатися сучасними сервісами у сфері юстиції.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО