Соціологи спрогнозували, коли населення України скоротиться до 35 мільйонів

Кількість людей в Україні різко скорочується: чверть сторіччя тому українців було 52 мільйони, зараз – уже 42. За даними Інституту демографії, тенденція зберігатиметься, і через 10 років нас буде ще менше.   Зараз демографи прогнозують, що за 50 років буде українців буде не більше 35 мільйонів. Головна причина – старішає українське населення. Пенсіонерів більше, а народжуваність меншає.

 

Демографи прогнозують, що до середини цього сторіччя пенсіонерів в Україні буде більше чверті від усього населення.   "Для того, щоб шляхом народжуваності чисельність населення не зменшувалася, треба щоб 10 жінок народжували десь 25 чи 27 дітей. Зараз наш рівень – приблизно 15 дітей на 10 жінок", – розповів заступник директора Інституту демографії Олександр Гладун.   

 

Погіршує ситуацію трудова міграція. Через маленькі зарплати українці виїжджають за кордон на заробітки: соціологи свідчать, що приблизно три мільйони українців виїхали з країни. Щоправда, така тенденція не лише в Україні, а у всій Європі.

 

За великими зарплатами поляки їдуть в Німеччину та Великобританію, німці мігрують до Америки. На їх місця приїжджають трудові мігранти з інших країн. І все більше – з африканських.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Модные меховые шапки
Дата: 12.12.2019 10:00


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО