Названо найбільш затребувані професії в Україні

Найбільш затребуваними в професійному плані в Україні залишаються представники сфери IT: проджект-менеджери, девелопери, тестувальники, IT-рекрутери.

 

З початку року кількість вакансій у цій галузі зросла на третину. А зарплата, яка і без того прив’язана до курсу долара, збільшилася на 13%. Про це повідомляє рекрутингове агенство Ancor.

 

Проте, незважаючи на привабливість галузі, багато IT-фахівців мігрують у пошуках заробітку в інші країни.

 

Топові позиції на ринку праці займають також працівники сільгоспгалузі. Фарміндустрія задає попит на медичних представників, регіональних менеджерів, продакт-менеджерів і фахівців з реєстрації. Агропрому потрібні вузькі фахівці: селекціонери, агрономи, механіки. Знання іноземних мов серед аграріїв особливо вітається.

 

А ось у фінансовому секторі, повідомляють рекрутери, почали активно розвиватися колекторські компанії і фірми з видачі мікропозик. В той час, як банківських працівників шукають вже не так часто.

 

Найбільше пропозицій роботи можна знайти в Києві. В агенції повідомляють, що в столиці в середньому в 3,5 разу більше пропозицій щодо роботи, ніж в регіонах. І зарплати в Києві в середньому вище обласних на 12-15%.

 

Раніше повідомлялося, що в 2018 році реальна зарплата українців зросла на 11,8%, при цьому зростання мінімальної зарплати склало 16,3%. Проте, більшість українців, навіть тих, хто працює офіційно, 50% зарплати отримують в конверті.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО