Скільки доведеться заплатити за реєстрацію «євроблях»?

Роберт Горват – автор Закону 3251: «Я буду подавати законопроект, в якому будуть чітко прописані правила користування автомобілями із іноземною реєстрацією на території України. Орієнтовно, це буде виглядати наступним чином: чим старіша машина – тим більший акциз має бути сплачений під час реєстрації.

 

Якщо ти маєш машину 90-х років, яку ти купив за 500 євро у Польщі чи Німеччині – то заплати, будь ласка, 2,5 тис. євро за її реєстрацію. Якщо авто 2005 року – має бути сплачено десь 40% від вартості, якщо 2010 року і вище – десь 30% вартості. Наголошую, суми поки що умовні. Але за такою діаграмою ми маємо дійти до фінішу».

 

Роберт завжди наполегливо йде до мети. Ще 3 роки тому, влітку 2015 (коли не було взагалі ні Євросил, ні активістів) ми з Робертом обговорювали проблему євроблях і можливі шляхи іі вирішення. Кожний бажаючий може у Роберта запитати про цей факт. І якби вирішили проблему 3 роки тому, то зараз би українці мали доступні авто, а бляхамии на вулицях і не пахло б.. Жаль, що немає в нашій Верховній Раді хоча б 226 Робертів Горватів.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО