Лікар по телефону: МОЗ міняє систему візитів лікарів додому

Раніше всі звернення пацієнтів фіксували працівники реєстратури у спеціальній книзі викликів лікарів. Потім лікар отримував цей журнал і мав відзвітувати про свої візити. Пацієнт та лікар спілкувались через реєстратуру, що і планують змінити МОЗ.

 

Як розповів ВВС News Україна радник в.о. міністра охорони здоров'я Олександр Ябчанка, тепер кожен медичний заклад зможе самостійно визначати механізм виклику лікарів додому.

 

В цілому схема може працювати так: лікар телефоном з'ясовує у пацієнта, що сталося, причина звернення, і приймає рішення, чи є стан загрозливим, варто їхати до хворого, чи пацієнт може прийти до нього сам.

 

"Зараз є багато нецільових викликів лікарів додому. Зміни зменшать навантаження на лікарів — і це дозволить їм в цей час надати допомогу іншим пацієнтам", - зазначив пан Ябчанка.

 

Питання з телефонами для лікарів мають вирішувати самі лікарні та органи місцевої влади, яким вони належать.

 

З 13 березня МОЗ скасовує звітність по всіх зареєстрованих викликах.

 

Як зазначають у міністерстві, відтепер лікар "не буде зобов'язаним звітувати про відвідування усіх пацієнтів, що повідомили реєстратуру".

 

Усе зведеться до чотирьох цифр на день: загальна кількість звернень дорослих і дітей та кількість відвідувань дорослих та дітей вдома.

 

Повністю перейдуть на нові правила виклику лікарів додому разом з прийняттям нового порядку надання первинної медичної допомоги, який запрацює з липня.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО