Вчителів перевірятимуть “шкільні ревізори”

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич стверджує, що між фракціями парламентської більшості є компроміс щодо ухвалення законопроекту про реформування системи освіти.

 

Про це вона сказала журналістам у парламенті.

 

- Ми в принципі досягли консенсусу з більшістю фракцій, принаймні, з фракціями більшості — це точно. З’ясували всі питання, які їх стосувалися, — зазначила Гриневич.

 

Вона підкреслила, що сподівається на конструктивний діалог і обговорення в сесійній залі законопроекту, а також на прийняття цього закону вже у вівторок. Міністр додала, що законопроект передбачає зміни всіх рівнів освіти. Зокрема, реформа передбачає запровадження 12-річної школи в рамках середньої освіти. Крім того, передбачається запровадити 3-річну старшу профільну школу.

 

-Щоб у межах цієї школи наші учні могли поглиблювати свої знання з тих предметів, які їм потрібні при вступі (у виші – ред.), а не користуватися репетиторами, — підкреслила Гриневич.

 

Вона також зазначила, що законопроектом передбачаються зміни, пов’язані з управлінням освітою.

 

-Буде створена Державна служба якості освіти на базі Державної інспекції навчальних закладів, яка буде мати регіональні підрозділи, — сказала Гриневич.

 

Міністр пояснила, що така система управління освітою дозволятиме контролювати забезпечення якості освіти в умовах децентралізації. За її словами, така Держслужба з якості освіти буде незалежним органом, що забезпечить належний контроль, в тому числі за роботою педагогів.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...

влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...