закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!

Подпишитесь на новости
Ваш e-mail:

Чому заробити на пенсію стане важче

Українці, які хочуть заробити на достойний відпочинок на старості літ, будуть змушені забезпечувати собі пенсію самостійно. Саме для цього в країні запускають пенсійну накопичувальну систему. 

У разі, якщо вона запуститься, кожен громадянин буде змушений віддавати 2% від зароболеного на особливий накопичувальний рахунок. Згодом цей платіж зросте до 7%. Однак це стосуватиметься тих громадян, які зараз ше не мають 35 років. Старші українці будуть змушені самостійно докупити необхідний для виходу на пенсію стаж. 

Таку точку зору висловила експерт у сфері пенсійного забезпечення Галина Третьякова і додала, що без запуску цієї системи, пенсіонери не стануть багатшими.

"Зробити так, щоб пенсіонери отримували гідні пенсії тільки за рахунок солідарної системи, неможливо. До цього висновку приходили і 20 років тому, але ніхто не мав політичної волі, щоб змінити ситуацію. Щоб зробити пенсіонерів багатими, потрібно запустити ще дві колони: обов'язкові та добровільні накопичувальний рівні", – повідомила Третьякова.

В той же час, голова Партії Пенсіонерів України Микола Кукуріка повідомив, що запуск цієї системи є ризикованим і без надійних запобіжників існує ризик повторення втрати коштів, як це було у випадку із ощадними книжками.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...