закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!

Подпишитесь на новости
Ваш e-mail:

Французи знайшли героїв сюжету Кисельова і викрили його в брехні

Французькі журналісти знайшли героїв програми Кисельова, які після перегляду сюжету заявили, що російське телебачення грубо спотворило сказані ними словам журналісти популярного французького телеканалу Canal + висміяли перекручений сюжет російського пропагандиста Дмитра Кисельова в ефірі «Росії 24».

 

Програма «Вести недели» Кисельова була присвячена французьким євроскептикам, які протестують «проти засилля мігрантів». При цьому закадровий текст був накладений на відео з протестами французів проти нового трудового законодавства, що не має ніякого відношення до євроскептиків, передає RFI.  У сюжеті також використані  коментарі французів, але закадровий переклад заглушає голоси коментаторів.

 

Французькі журналісти знайшли героїв програми Кисельова, які після перегляду сюжету заявили, що російське телебачення грубо спотворило сказані ними словам.  

 

На відео доступні субтитри російською мовою.

 

Наприклад, жінка, яка за сценарієм Кисельова втратила роботу через те, що на її місце взяли трьох мігрантів, заявила, що просто пішла на пенсію і ні про яких мігрантів в її коментарі не йшлося.  

 

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...