Лондон закрив свою головну сцену для російських виконавців

Найпрестижніший концертний зал Лондона Royal Albert Hall закритий для російських виконавців.

 

Про це розповів політичний емігрант з Росії та координатор руху "Говоріть голосніше!" Андрій Сидельников, повідомляє видання "Крим.Реалії".

 

"Через концерт Валерії на сьогодні головний і найкращий майданчик Лондона тепер закритий для російських виконавців. Для всіх. Вони не хочуть більше зв'язуватися з російськими артистами. Репутація у Великій Британії коштує дуже дорого", - розповів Сидельников.

 

За його словами, в 2014 році в Albert Hall не змогли відмовити російській співачці, оскільки "там були задіяні великі гроші", але імідж Лондонського королівського залу мистецтв і наук імені Альберта сильно постраждав.

 

При цьому концертний майданчик буде також закритий і для тих російських артистів, які "не товаришують з владою".

 

"Лондон не закривається для них, ми завжди раді їх вітати і чекаємо з концертами, готові допомогти в організації різних заходів, у пошуку альтернативних майданчиків. Але так склалася ситуація, що через той скандал керівництво Albert Hall вирішило не співпрацювати в найближчі роки з російськими виконавцями. І політичне забарвлення, погляди або щось ще не мають значення, просто вони прийняли таке рішення", - підкреслив співрозмовник.

 

Нагадаємо, 17 жовтня у Празі активісти oMen оголилися на захист України на концерті російських артистів.

 

Джерело: "5 канал"

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО