закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!

Подпишитесь на новости
Ваш e-mail:

Нічого святого: олігарх переорав кладовище

На Збаражчині владні мужі дозволили «свинячому» олігарху Івану Чайківському переорати сільське пасовище та частину кадовища.

Це вкрай обурило місцеве населення. Люди вимагають втручання місцевої влади. Вони не хочуть, щоб на святій землі по-варварськи глумились. Але враз усі представники місцевої влади захворіли…

Роздратовані люди сказали Чайківському, що звернуться до представників Радикальної партії за підтримкою. На місце події виїхала голова Збаразької районної організації Радикальної партії Юлія Чванкіна. Вона дізналася, що документи на землі конфлікту були вироблені два місяці тому за участю голови адміністрації Анатолія Качки на основі аукціону, пише Місто.

Олексій Кондрацький – голова Збаразької районної ради, сказав, що не потрібно залучати ніяких політичних партій: районна рада все вирішить. Люди йому не вірять. Вони бояться, що у черговий раз будуть ошуканими. Тому громада села Капустинці вирішила звернутись до людини, в якій вбачають свій порятунок, до головного радикала країни – Олега Ляшка.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...