Реформа МВС: Що стане з МРЕВ найближчим часом?

 

Як повідомлює kyiv.press, згідно з планом реформування МВС, головні функції ДАІ інтегруються в патрульну поліцію, при цьому від деяких не властивих міліції функції, МВС взагалі відмовиться. Зокрема, підрозділ МРЕВ взагалі піде з міліції.

Як стверджує Ека Згуладзе, послуги, які надають МРЕВ - це адміністративна функція і цим займеться міністерство, цивільна його частина, а не сама міліція. «Всім відомо, наскільки ця система непрозора і незрозуміла. Наше першочергове завдання - спростити її, зробити платежі зрозумілими, а також додати сервіси, які зараз надаються на чорному ринку в обхід бюджету. Якщо є попит - значить треба офіційно надавати ці послуги», - заявила перший заступник міністра МВС.

 

Коментує Олег Назаренко, голова всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів:

 

Достигнут разумный компромисс.. Уже никто мрэо не разгоняет и функции регистрации РДА не передают( удалось убедить: в стране 239 мрэо и более 800 РДА . Зачем плодить чиновников? Наоборот: часть мрэо можно сократить.). Все работники мрэо станут раз аттестованными, то есть не будут получать доплату " за погоны" и при необходимости задержания угнанного авто, выявленного при регистрации, будут вызывать настоящую милицию. Плюсы: исчезнут " решалы" при мрэо и " черный рынок" услуг. Официально можно будет зарегистрировать авто в автосалоне, купить себе " модные" номера и тд.

 

Україна Online

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО