Бійцям заплатили перші гроші за знищені бронемашини

Міністерство оборони звітує, що військовослужбовці 128-ї бригади ЗСУ першими отримали виплати - 85,2 тисячі гривень за знищені 2 бойові бронемашини супротивника.

Повідомлення у четвер поширила прес-служба відомства.

Зазначається, що згідно з документами, що надійшли до штабу АТО за знищену (захоплену) військову техніку ворога та успішне виконання бойових завдань передбачено виплату винагород військовослужбовцям на суму майже 13 мільйонів гривень.

Першими таку винагороду винагороду, а саме 85 тисяч 200 гривень вже виплачено військовослужбовцям 128 бригади за знищені дві бойові бронемашини, повідомили в прес-службі.
Станом на 11 березня 2015 року видано наказів на виплату грошової винагороди на суму майже півтора мільйона гривень.

Зокрема, винагороду за успішне виконання бойового завдання, найближчим часом отримають військовослужбовці зведених підрозділів 30 та 128 бригад ЗСУ. А грошову винагороду за безпосередню участь у бойових діях отримають 45 військовослужбовців 55 бригади.

Загалом на розгляд до штабу АТО вже надійшли документи на виплату грошових винагород за знищені 210 одиниць бойової ворожої військової техніки, зокрема за 29 знищений та 1 захоплених танк, за успішно виконані майже сотню бойових завдань.

До кінця березня усі документи будуть розглянуті та після отримання підтвердження буде видано накази штабу АТО на виплату відповідних винагород, зазначають в Міноборони.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО