Більше 60% кримчан хочуть назад в Україну, і тільки 19% залишилися б сьогодні в складі Росії, - опитування провладної газети Криму (фото)

Через рік після анексії Криму Росією ейфорія у жителів півострова майже зникла. Дива не сталося. Більш того, на додачу до старих проблем з'явився ряд нових, а кримчани почали поступово прозрівати.

Про це свідчать дані опитування, що проводилося на сайті провладної газети "Кримська правда".

Так, згідно з результатами опитування, 61% респондентів проголосували б за "більш широкі повноваження Криму в складі України", якби референдум відбувався сьогодні. Тим часом за приєднання до Росії проголосували б лише 19% опитаних, ще 20% "не з'явилися б на референдум".

Опитування "Як би ви відповіли на питання всекримського референдуму сьогодні?" був опублікований на сайті 5 березня 2015 року, станом на 8 годин 00 хвилин 9 березня участь у ньому взяли 4510 людина.

В кінці лютого-на початку березня 2014 року перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів.

16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя пройшов так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали дане голосування і вважають, що Росія анексувала Крим.

Після цього США і Європейський союз ввів ряд економічних санкцій щодо Росії. Захід продовжує наполягати на тому, що Крим є частиною України.

 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО