Журналісти ТСН розшукали друзів Ганни Дурицької, яка була з Нємцовим в момент вбивства

Вони були в шоці, коли дізналися, що дівчина була поруч з політиком в момент його смерті.
23-річна модель Ганна Дурицька була разом з російським опозиціонером  Борисом Нємцовим, коли його вбили. Відповідно, вона є головним свідком вбивства. Вона розповіла слідчим, що чекала на Нємцова у ГУМі, там пара повечеряла в кафе "Боско".

 Близько 23:00 політик з Ганною вийшли на вулицю і пішки попрямували у бік Василівського спуску. Через 10 хвилин його застрелили.

Журналісти ТСН розшукали друзів Ганни Дурицької у Білій Церкві - саме у цьому місті народилася і навчалася майбутня модель. "Ганна була яскравою симпатичною дівчиною, з якою було про що поговорити. Необразлива.

Якогось умислу розвести на що-то у неї ніколи не було. Коли ми гуляли компанією, то вона постійно платила сама за себе", - розповідає один з близьких друзів Ганни.
За його словами, після школи Дурицька поїхала да Києва, знімала з подругами квартиру. Гроші вона мала і сама себе забезпечувала - давно займалася модельним бізнесом і гроші в неї були завжди.

Два роки тому Аня поїхала в Москву, з тих пір її близький друг рідко з нею спілкувався. "Корисливого умислу на щось у неї ніколи не було. Коли зустрічаєш дівчину, то відразу видно, що вона хоче, щоб її зводили в ресторан або кіно. З Анею такого не було. З нею можна було просто на лавочці полускати насіння", - говорить він.

Однокласниця Ганни Дурицької - теж Ганна - розповідає, що вони вчилися в математичному класі, сиділи за першою партою, були відповідальними у навчанні і ходили до репетиторів. "Після школи дізналася, що вона стала моделлю, хоча до цього нічого такого не було.

Правда, в школі вона виграла конкурс "Міс осінь", може бути, після цього Аня захопилася цим", - каже однокласниця подруги Нємцова.
Колишній хлопець Дурицької Анатолій Кучма, навпаки, каже, що Аня зі школи мріяла стати моделлю. "Вона ще зі школи хотіла стати моделлю... Аня була звичайною дівчиною, вона спілкувалася з усіма, їй все одно було, скільки грошей у людини. Красива дівчина, приємна", - згадує Анатолій. Новина про те, що Дурицька була з Нємцовим, коли його вбили, була для друзів моделі справжнім шоком і вони не могли в це повірити.
"Коли дізналася, що вона була з Борисом Нємцовим, спочатку не повірила, була в шоці", - каже однокласниця Аня. "Друг подзвонив і сказав, що Аня була в Москві разом з політиком і його вбили. Не хотів би я зараз опинитися на її місці. Тим більше, в такій політичній обстановці", - говорить колишній хлопець Дурицької.

Що відомо про Ганну Дурицьку

Ганна Олександрівна Дурицька народилася 27 листопада 1991 року в місті Біла Церква Київської області. Закінчила школу № 3 в Білій Церкві, після чого в 2008 році поступила на навчання в Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю "Облік і аудит", повідомляє aif.ru. Одночасно з цим почала роботу моделлю і фотомоделлю, на сайтах кастингів вказані параметри: зріст 177 см, об'єм грудей 88 см, об'єм талії 63 см, об'єм стегон 89 см. З червня 2011 року по вересень 2012 року працювала менеджером в туристичному агентстві Join Up (Київ), а з червня 2012 року - в модельному агентстві "Амоделс" (Київ).

Після цього періоду на сайтах з пошуку роботи можна зустріти її резюме, де вона шукала роботу секретаря або менеджера.

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО