Представники НАТО привели докази присутності російських військ в Україні

Високопоставлений військовий представник НАТО сьогодні привів українським журналістам, які перебувають в Брюсселі, докази присутності російських військових на території України.

Докази охоплювали період з початку анексії Криму і закінчуючи вторгненням російських військ на територію України в кінці серпня минулого року.

Так, журналістам були показані фотографії російського бронеавтомобілі «Тигр» в Криму з державними номерами 21-го російського регіону. Оточували його військовослужбовці, за словами представника НАТО, були професійними і добре тренованими військовими. «Вони постійно тримають пальці на спусковому гачку зброї»,- уточнив офіцер.

Далі представник Альянсу показав фотографії, що свідчать про нарощування військової присутності Росії біля кордонів з Україною. Наприклад, були продемонстровані супутникові знімки аеродрому в Міллерово, де, станом на кінець травня, практично не було літаків, а в кінці серпня аеродром був майже заповнений летальними апаратами. Також були показані фотографії танків, бортові номери яких, за словами офіцера, видавали їх приналежність до Росії.

Тим не менш, на думку представника Альянсу, російських військ не так багато: «сотні на території України» та «кілька тисяч уздовж кордонів»: «Цього достатньо, щоб дестабілізувати ситуацію на сході України». «Мені хочеться вірити, що Росія розуміє, що присутність російських військових на сході України дестабілізує ситуацію в регіоні. Цей конфлікт необхідно вирішити дипломатичним шляхом»,- заявив військовий представник Альянсу.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО