"Гради" обрушилися на центр Попасній, де автобус евакуював людей: Москаль просить допомоги у медиків

Упонеділокблизько 11 години днятерористи зсистемизалповоговогню "Град" обстрілялир.Попасне (Луганська область) з бокуокупованогоПервомайська. Два снарядивибухнули втридцятиметрахвідбудівлірайдержадміністраціїякразвтой момент, колитамзібралисялюди, щобсістивавтобусі поїхативбезпечнемісце.
Про цеповідомляєпрес-службаголови ЛуганськоїОДАГеннадіяМоскаля.
Врезультатіобстрілу, на щастя, ніхтонезагинувінепостраждав.

"Попасна зараз одна з найбільш гарячих точок на контрольованій Україною території Луганщини, - пише губернатор. - Обстріл тут практично не припиняються. Минулого тижня терористи так само з "Градів" обстріляли житловий квартал, поблизу якого евакуювали пацієнтів психоневрологічного інтернату (тоді були поранені двоє мирних жителів). Зараз - аналогічний випадок".
Хоча з міста виїхала більша частина населення, з 20 000 жителів у мирний час залишилося близько 4 тисяч осіб, терористи цілеспрямовано стріляють туди, де накопичуються групи людей. "Це військові або цивільні - для бойовиків не має ніякого значення", - зазначає губернатор Луганщини.
Також Москаль звернувся до волонтерів та медиків-добровольцям з проханням попрацювати у зоні бойових дій: надавати невідкладну допомогу, вивозити поранених мирних жителів та військових з Попасної. "Незважаючи на те, що в Попасній продовжують працювати райдержадміністрація та представництва центральних органів влади (міліції, рятувальників, Держказначейства, Пенсійного фонду тощо), відчувається гостра нестача працівників комунальних служб (електрики, ремонтники водоканалу, Теплокомуненерго) і особливо - медиків", - повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль.

При цьомувінпообіцявзабезпечитимедикам-добровольцямбезпеканастільки, наскількицебудеможливо. "Самастанціябудедислокуватисяв одному знаселенихпунктівпоблизуПопаснійпоза зоноюпоразки ворожоїартилерії. Виїздивмістобудутьздійснюватисятількипо завершеннюобстрілу, тобтомизробимо все, щобвберегти медиківвіднебезпеки. Змуситисилоюмісцевихмедиківпрацюватиминеможемо, абезволонтерівшвидка допомогав Попаснійпростоприпинитьсвоюроботу", - написавМоскаль.

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО