Сепаратист Олег Царьов показав себе повним дурнем на шоу Ксенії Собчак

28 січня так званий голова парламенту “Новоросії” скандальний екс-нардеп Олег Царьов поспілкувався з телеведучою Ксенією Собчак на російському телеканалі “Дождь”. Патріоти України пропонують стислий переказ того що було на екрані ,а також запис всього теледійства.

 

Коли Собчак поцікавилася, як Олег Анатолійович бачить політичну легалізацію Донецька і Луганська, той по суті нічого не сказав – мовляв, треба зупинити війну.

 

Надалі політик намагався уникнути питання і почав переказувати заїжджені тези про відмову Києва “почути” Донбас. Собчак нагадала, що історія не сприймає умовного способу, і знову попросила гостя описати бачення майбутнього своєї “республіки”, але відповіді так і не почула.

 

Віртуальний “парламент Новоросії” регіонал вважає рівним Верховній Раді України, проте не зміг пояснити, чому тоді глава цього органу, якщо той насправді такий легітимний, ніяк не може звернутися до Путіна і офіційно покликати на допомогу російську армію. Царьов багато говорив про необхідність примирення, у зв’язку з чим Собчак поставила запитання: навіщо тоді сепаратисти влаштовують ганебні паради українських полонених, з якою метою “генерал” Гіві засовував погони в рот “киборгу”, яким чином ці порушення міжнародних норм права допомагають примирити ворогуючі сторони.

 

Царьов заявив, що він був проти подібного ставлення. Однак не зміг пояснити, чому, як “голова парламенту Новоросії”, не зміг припинити неналежні дії підопічних. Тобто, його посада нічого не важить.

 

У очільника “Новоросії” увірвався терпець, коли Собчак порівняла снайперів ДНР, які стріляють з житлових багатоповерхівок з бойовиками ХАМАС – і ті, й інші прикриваються мирним населенням, яке завжди страждає в разі нанесення удару у відповідь. Царьова гармати в житлових зонах не бентежать.

 

Собчак викрила Царьова в лукавстві – на словах він двома руками за мир, сама чеснота.Однак на практиці підтримує Захарченко, який на камеру говорив, що буде стріляти в українські міста. Царьов відповів, що Собчак просто не розуміє справжньої політики.

 

А коли ведуча попросила назвати перших осіб Новоросії, політик цілу хвилину м’явся, а потім назвав прізвища Захарченко та Плотницького.

 

Потім Собчак почала катувати гостя: що спікер парламенту Новоросії робить в Росії протягом останніх декількох місяців. Той відповів: “Досить багато питань тут, у Москві”. Приміром, як “посол Новоросії”, колишній нардеп України зустрічався в столиці з культурним діячем, прізвища якого не зміг згадати.

 

На думку Царьова, якщо б українські війська в Криму навесні присягнули самопроголошеному уряду АРК, то війни на сході Уккраїни можна було б уникнути. Оскільки то були найкращі військові частини України. І «кримський фронт» навів би лад у всій Україні.

 

“Тут в Криму найкраща військове угруповання, тому що Крим завжди вважався нестійкою зоною, практично в повному складі протягом декількох днів присягає Кримському уряду. Якби це Кримський уряд залишалося у складі України, якщо б ці військовослужбовці спробували навести порядок на всій Україні, то я впевнений, що війни б не було, тому я був проти цього сценарію “, – поділився кремлівськими планами, що не здійснилися лідер сепаратистів.

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО