Бійця "Айдару", який став інвалідом 2-ї групи, поновили на роботі в "Укрзалізниці"

Бійця "Айдару" Євгена Лозівського, який в зоні АТО отримав травму і став інвалідом 2-ї групи, після серій публікацій у ЗМІ поновили на роботу в ДП "Укрзалізниця". Про це повідомляє сторінка "Євромайдан" у Фейсбук:

Декілька днів тому ми писали про бійця Айдару, якого звільнили з Укрзалізниці із-за інвалідності, яку він отримав із-за поранення на фронті. Завдяки вам інформація дійшла до керівництва Укрзалізниці і вони оперативно відреагували на інформацію.
Дякуємо Вам!

Євген Лозівський: " В мене перший робочий день на новій посаді - нарядник локомотивних бригад.Завдяки кожному з вас, хто долучився до поширення моєї проблеми, я отримав змогу згідно закону пройти медичну комісію і перевестись на іншу посаду. Будучі інвалідом, я не втратив роботу. Величезна вам подяка. У свій час, ми на Майдані відстоювали право жити в цивілізованій правовій державі, потім на Сході ми захищали свій цивілізаційний вибір. Ця боротьба навчила нас об'єднуватись. І от, в конкретній ситуації, ми об'єднались, аби відстояти моє право на роботу. Дуже вдячний кожному, хто репостом, коментом, чи іншим шляхом допоміг надати історії такого резонансу. Вдячний керівництву УЗ і Південній Залізниці за швидку і адекватну реакцію. Хочеться аби люди зрозуміли, що я, інвалід війни другої групи, залишився працювати в депо, не через те, що в мене є покровителі в управі чи я комусь заплатив, а через те, що маю на це право і просто своє право відстояв. По -друге вважаю, що допомагають таким чином ми повинні всім Українцям, не важливо від того чи був він в ато чи ні.Правова і демократична держава це те, за що мої побратими віддавали свої життя, за що тисячі хлопців зараз б'ються на Сході! Дякую всім!"

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО