Яценюк пообіцяв, що закордонні паспорти видаватимуть за 20 днів

Кабінет міністрів України планує скоротити термін видачі паспортів для поїздок за кордон до 20 днів. Про це сьогодні під час презентації біометричних паспортів в Кабміні заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає РБК-Україна.

«Строк видачі паспортів регулярний зараз 30 днів ми скорочуємо до 20, зараз за прискореною процедурою — 10 днів, ми скорочуємо до 7. Треба працювати над тим, щоб ще скоротити терміни видачі паспортів»,- заявив Яценюк.

 

За його словами, в даний час термін видачі закордонних паспортів гальмується із-за транспортування документів з Києва на місця.

 

«Я так розумію, основна проблема, що вони друкуються тут в Києві на поліграфкомбінаті «Україна» і їх треба доставити безпосередньо в області — це проблема фізичного транспорту», — зазначив Яценюк.

 

Крім того, має бути скорочено і кількість квитанцій, які необхідно сплатити при оформленні паспорта.

 

«Зараз людина повинна платити 3 квитанції, наскільки мені відомо, це треба звести в одну, повинен бути один платіж — спростити для людини максимально все, щоб було швидко, просто, щоб не бігати по касах і не виписувати десятки квитанцій»,- зазначив прем’єр.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО