Політика > Що передбачає новий пакет військової допомоги від США

Що передбачає новий пакет військової допомоги від США


1 вересня, 06:45.

Новий пакет допомоги від США передбачає постачання протитанкових ракет Javelin, які, на думку Києва, мають вирішальне значення для захисту від підтримуваних РФ бойовиків на сході України.

 

"Нарощування Росією сил і засобів уздовж українського кордону виявило недоліки в здатності українських військових захиститися від російського вторгнення. Значні прогалини в потенціалі України повинні бути терміново усунені для посилення стримування у світлі нинішньої російської загрози", - йдеться в повідомленні адміністрації Байдена Конгресу.

 

У цьому ж повідомленні адміністрація Байдена заявила, що пакет допомоги Україні необхідний через "значне збільшення військової активності Росії вздовж її кордону", а також через мінометні обстріли, порушення режиму припинення вогню та інші провокації.

 

"Нова військова допомога покликана продемонструвати, що США віддані безпеці України. Новий пакет буде включати більше протитанкових ракет Javelin", - повідомляє АР.

 

Як раніше повідомляло агентство, президент США Джо Байден доручив Держдепартаменту виділити Україні до 60 мільйонів доларів із коштів Пентагону.


Повернутися назад