Політика > РНБО допускає введення тимчасових адміністрацій на енергетичні підприємства олігархів

РНБО допускає введення тимчасових адміністрацій на енергетичні підприємства олігархів


30 липня, 19:03.

Рада національної безпеки та оборони допускає введення тимчасових адміністрацій на підприємствах низки олігархів, які поставляють електроенергію.

 

Про це під час пресконференції за результатами засідання розповів секретар РНБО Олексій Данілов.

 

Як зазначив секретар РНБО, йдеться зокрема про Ріната Ахметова, Андрія Новинського, Ігоря та Григорія Суркісів, Костянтина Григоришина, Геннадія Боголюбова, Ігоря Коломойського, Сергія Льовочкіна та громадянина РФ Олексія Воєводіна.

 

"У нас сьогодні вісім прізвищ, які не є ні для кого таємницею — Ахметов, Новинський, брати Суркіси, Григоришин, Боголюбов, Коломойський, Льовочкін, Бойко і громадянин РФ Воєводін — які володіють розподільчою мережею, яка на сьогодні знаходиться в їх власності. Ми не будемо говорити у який спосіб вони отримали цю власність, але у разі загрози нацбезпеці згідно з рішенням РНБО, ми розглядаємо питання введення тимчасових адміністрацій", — відзначив Данілов.

 

При цьому голова РНБО наголосив, що влада вдаватиметься до таких заходів тільки у разі виникнення загрози нацбезпеці.

 

"Більш того, ми не дозволимо нікому маніпулювати тарифами, як на сьогодні дехто сподівається. І ви знаєте, що зараз відбувається розхитування ситуації і хтось починає говорити за російським сценарієм про "тарифні майдани", президент ставить завдання: в жодному разі не має підвищитися для уразливих верств населення вартість електроенергії", — відзначив Данілов.


Повернутися назад