Політика > СБУ проводить обшуки у засновників ''Партії Шарія''

СБУ проводить обшуки у засновників ''Партії Шарія''


8 червня, 19:28.

Співробітники Служби безпеки України провели обшуки у засновників громадської організації "Партія Шарія".

 

Слідчі дії проводили в межах двох кримінальних проваджень.

 

Як повідомили у відомстві, вони були причетними до розповсюдження у столичному регіоні агітаційних матеріалів, спрямованих на зміни меж території або державного кордону України і на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

 

Обшуки проводились 8 червня за адресами фактичного проживання двох фігурантів справи: у столиці та у Бучанському районі на Київщині.

 

Слідчі зазначили, що під час проведення процесуальних дій правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні термінали, які використовувались у протиправній діяльності, печатку "Партії Шарія" та банківські карти.

 

Крім того, обшуки провели у типографії, розташованій у Вінниці, де представники громадської організації друкували продукцію антиконституційного характеру.

 

В СБУ додали, що слідчі дії тривають у межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу.


Повернутися назад