Політика > Польща скасовувала реєстрацію двох суден, залучених до будівництва Nord Stream 2

Польща скасовувала реєстрацію двох суден, залучених до будівництва Nord Stream 2


28 березня, 17:08.

Варшава скасовує реєстрацію під польським прапором німецьких суден Krebs geo i Krebs jet, залучених до будівництва газопроводу «Північний потік-2», й анулює документи щодо безпечності їх експлуатації.

Про це повідомляють державні органи, зокрема Морське управління у Гдині та міністерство інфраструктури Польщі, передає кореспондент Укрінформу.

“Директор Морського управління у Гдині інформує, що з огляду на найвищу необхідність і безпеку країни, ці документи (щодо безпечності Krebs geo i Krebs jet – ред.) не продовжуватимуться”,- завляють в управлінні.

Як пояснив заступник міністра інфраструктури Польщі Гжегож Вітковський, ці судна, які працюють на будівництві «Північного потоку-2», належать німецькому судновласнику, але ходять під польським прапором. Власник зареєстрував їх у Польщі і вони вписані до Національного судового реєстру KRS.

“Ми проаналізували усі документи, надані нам службами, які опікуються безпекою нашої країни. Ми розпочали процедуру позбавлення їх реєстрації під польським прапором, аби Польща не мала з цими двома суднами нічого спільного”, - наголосив Вітковський, якого цитує tvn24.

Він пояснив, що жодне судно, яке ходить під польським прапором, не може порушувати економічних інтересів країни.

“Нас не цікавить, що вони возять і що роблять, доти, доки це не загрожує економічним інтересам країни. А ці два судна останнім часом інтенсифікували роботу під час реалізації проєкту «Північний потік-2»”, - наголосив посадовець.


Повернутися назад