Політика > Зеленський поставив ультиматум Путіну

Зеленський поставив ультиматум Путіну


12 березня, 21:17.

Володимир Зеленський заявляє, що має лише рік для того, щоб домовитися з Росією щодо миру на Донбасі. Якщо цього не відбудеться, Київ вийде з переговорів і перейде до інших сценаріїв дій.

 

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що він зможе досягти угоди з президентом Росії Володимиром Путіним, яка б завершила війну на Донбасі, але водночас пригрозив, що вийде з переговорів у тому разі, якщо протягом року не буде досягнуто прогресу у цьому напрямку.

 

Про це він заявив в інтерв'ю The Guardian.

 

"Час збігає. Уряд може витратити один рік для усієї угоди. Після цього її потрібно буде імплементувати. Зволікати з цим довше - не дозволяється", - наголосив Зеленський.

 

Відведений українським президентом рік, за його словами, відраховується від саміту "нормандської четвірки", що відбувся 9 грудня 2019 року у Парижі.

 

"Я не віддам мої п'ять років, які були мені надані українським народом, щоб ці п'ять років працювати над "Мінськом". Я не робитиму цього", - сказав він, додавши, що існують два чи три плани на випадок того, якщо Україна вийде з подальших переговорів.

 

Інших подробиць, якими можуть бути дії Києва у такому випадку, Зеленський не розкрив.


Повернутися назад