Политика > Росія забрала навіть унітази з українських кораблів

Росія забрала навіть унітази з українських кораблів


21 ноября, 12:49.

Федеральна служба безпеки Росії стверджує, що захоплені у листопаді минулого року кораблі передали Україні в нормальному стані і зі справною сантехнікою.

 

У Росії натомість переконують, що це все зробили по дорозі до Очакова, про це пише ТАСС із посиланням на Центр громадських зв'язків ФСБ Росії.

 

Матіос опублікував важливий документ: Що Росія зробила з українськими військовими кораблями

 

На підтвердження там навіть показали відео, зроблене нібито до передачі. Зокрема, на ньому показують стан палуби із середини із сантехнікою.

 

На кадрах добре видно, що катери і буксир передані українській стороні в нормальному стані і зі справною й сантехнікою. Якщо за час переходу від берегів Криму до Очакова українська сторона зуміла "угробити" суду і довести сантехніку до неналежного стану, то це проблема самої української сторони,

– заявляють у ФСБ.

 

Очевидно, немає жодних підтверджень, що росіяни зняли відео перед передачею кораблів.

 

Командувач Військово-морськими силами України Ігор Воронченко повідомив, що росіяни фактично "угробили" кораблі – познімали навіть плафони, розетки і унітази.  

Про поганий стан кораблів ВМС сказав і українських моряків Микола Полозов. Вони залишилися взагаліУкраїнські військові кораблі "Бердянськ", "Нікополь" та "Яни Капу" прибули до Очакова

 на Миколаївщині увечері 20 листопада. Росія передала їх Україні відкритому морі уранці 18 листопада. Торік ці судна було захоплено внаслідок атаки Росії поблизу Керченської протоки.


Вернуться назад