Политика > У Зеленського планують розділити та продати ''Нафтогаз'' і ''Укрзалізницю''

У Зеленського планують розділити та продати ''Нафтогаз'' і ''Укрзалізницю''


20 августа, 17:10.

Радник президента України Олег Устенко рекомендує розділити українські держкомпанії НАК «Нафтогаз України» і «Укрзалізниця» на частини, а потім продати їх. Аналогічне рішення повинно торкнутися й інших держпідприємств.

 

«Ті монстри, які існують, повинні бути вбиті й розчленовані. Я маю на увазі НАК Нафтогаз України, Укрзалізницю. Ті монстри, які заважають жити і дихати не дають, типу Державної продовольчо-зернової корпорації (ДПЗКУ), Укрспирту… повинні просто піти», – пояснив радник Зеленського інтерв’ю Радіо НВ.

 

«Укрспирт» слід приватизувати повністю, а у Державній продзерновій корпорації (ДПЗКУ) «смислового навантаження в принципі не існує», вважає Устенко. Що стосується «Укрзалізниці, то її необхідно поділити і продати, а за державою зберегти« стратегічні речі і не дуже цікаві для бізнесу».

 

Як повідомлялось, разом з приватизацією державних банків команда Володимира Зеленського розглядає варіант часткової приватизації національної залізничної компанії «Укрзалізниця» і поштового оператора «Укрпошта».


Вернуться назад