Політика > Іноземці не можуть спрацюватись з Яценюком: Яника Мірило пішла з Кабміну

Іноземці не можуть спрацюватись з Яценюком: Яника Мірило пішла з Кабміну


18 травня, 14:38.

Радник міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса, громадянка Естонії Яника Мірило більше не працює в уряді України.
Про це повідомила вже екс-радник міністра.

"Мені дуже шкода, але я вже не радник. Для мене електронний уряд пріоритет, для нього немає, і поза міністерства просувати ідею мені простіше", — відповіла Яника Мірило.

За словами голови Центру глобальних стратегій Вадима Карасьова в найближчому майбутньому варто очікувати відставки громадянки Грузії, першого заступника голови МВС Катерини Згуладзе, міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі і міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.
"Сумніваюся, що довго протримаються і Квіташвілі (Моз), і Абромавічус (Мінекономрозвитку), і навіть Згуладзе (заступник голови МВС). Їй просто ніхто не виділить гроші на зарплати поліцейським і взагалі на реформу. Залишиться на плаву хіба що Яресько (Мінфін) — вона веде переговори з МВФ. Правда, крім цього, вона більше нічим не займається", — розповів Вадим Карасьов.

За його словами, головна проблема експатів в дисонансі при попаданні на вищі посади.

"Зараз тут шматки старого і нового, все змішалося, і коли людина з західною освітою потрапляє у цей хаос, система його випльовує", — сказав він.


Повернутися назад