Політика > Путін вимагає, щоб Меркель називала Євромайдан "переворотом", а Україну порівнює з Єменом

Путін вимагає, щоб Меркель називала Євромайдан "переворотом", а Україну порівнює з Єменом


10 травня, 22:14.

Президент РФ Володимир Путін хоче, щоб світ мав однакове бачення на політичні проблеми, інакше з "Росією не домовитися". Про це він заявив під час спільної конференції з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

 

"У нас повинні бути спільні критерії для подій, що відбуваються, єдині, за єдиним правилом", — зазначив Путін.

 

"Ось дивіться: у Ємені що відбулося, і що ми там зараз спостерігаємо? Там переворот, президент відмовився від влади. Тепер його сили і зброю інші країни, з якими у Росії добрі відносини, хочуть повернути назад. Й усі називають це переворотом. Після того, як переворот здійснили в Україні - яку тільки лайку ми не чули на адресу екс-президента Януковича і яку тільки підтримку не бачили по відношенню до тих, хто здійснив цей переворот", - пересмикував російський президент.

 

"Якщо ми так будемо з різними стандартами підходити до однакових явищ, то ми ніколи ні про що не зможемо домовитися. Ми повинні визнати не право сильного і право кулака, а норми міжнародного права", - додав він.

 

Нагадаємо, що український диктатор-утікач Віктор Янукович зі своєю коханкою Любов'ю Полежай переховується у Підмосков'ї. Там так само перебуває його найближче оточення та старший син, мільярдер Олександр Янукович ( "Саша Стоматолог").

 

Молодший син колишнього глави держави Віктор Вікторович Янукович, за трагічних обставин 22 березня втопився на озері Байкал.


Повернутися назад