Політика > Росія готує звинувачення Україні

Росія готує звинувачення Україні


6 травня, 22:16.

Експертна оцінка російських військових інженерів щодо того, що малайзійський «Боїнг» був збитий ракетою класу «земля-повітря» є нічим іншим, як спробою Росії відбілити свій імідж.

Таку думку висловив політолог Віктор Уколов, зараз всі спостерігають саме операцію з відбілювання іміджу Росії, пише InfoResist. «Ще не так давно там брехали, що малайзійський Боїнг збив український винищувач.

Але ось закінчилася експертиза за кордоном і в Голландії та інших країнах заявили, що літак збитий ракетою комплексу Бук», — сказав Уколов. Для Росії, як вважає експерт, просто заперечувати – це вкрай непереконливо.


В теорії софістики (науці про доказі помилкових тверджень), необхідно спочатку погодитися, щоб приспати увагу. "Значить, незабаром ми почуємо абсурдне твердження. Для Росії питання, хто збив Боїнг, не тільки політичне. Адже доведеться заплатити величезні компенсації всім родичам жертв і самої авіакомпанії. На першому етапі звалити все на Україну не вийшло, тепер готується нове звинувачення", - вважає політолог.


Повернутися назад