Політика > Лавров звинуватив ЄС у конфронтаційній позиції, а Україну – у розпалюванні війни

Лавров звинуватив ЄС у конфронтаційній позиції, а Україну – у розпалюванні війни


7 лютого, 17:43.

 

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров під час виступу у Мюнхені заявив, що Європа не хоче діалогу та через її «конфронтаційну позицію» не спрацювало стратегічне партнерство.

«Саме Захід йде шляхом конфронтації і не хоче реагувати на російську відкритість», – заявив Лавров.

Окрім того під час виступу представник Федерації знову наполягав, що в Україні стався «державний переворот» і після цього вона сама почала війну. А також, на переконання міністра закордонних справ, в Україні зараз нав’язуються націоналістичні свята. При цьому він звинуватив Європу та США у некритичній та безоглядній підтримці України.

Відповідаючи ж на запитання, про те, чому Москва не виконує Мінських домовленостей, Лавров заявив, що «Умова дотримання Мінська домовленість між Києвом і «ДНР»/«ЛНР», при цьому згадавши, що їхнє «діло праве». Однак світові лідери відповіли на таку заяву мовчанням.

Світові лідери також поставили міністру запитання про те, яке може бути у Росії виправдання порушенням повітряного простору європейських країн російськими військовими літаками. Однак Лавров пояснення не дав, зазначивши тільки що «активність НАТО в Європі куди більша за російську».


Повернутися назад