Лукашенко погрожує розмістити ядерну зброю в Білорусі

Лукашенко погрожує розмістити ядерну зброю в Білорусі

Розміщення російської ядерної зброї на території Білорусі, про що заявляє самопроголошений президент Олександр Лукашенко, нестиме серйозну загрозу в першу чергу для країн східної та західної Європи.

 

Про це в інтерв’ю розповів Федір Веніславський, член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки та депутат від "Слуги народу".

 

"Ті бази, які є на території Білорусі, абсолютно спроможні розмістити ядерну зброю. Не варто їх не дооцінювати, в тому числі їхню військову інфраструктуру. Лукашенко доклав чимало зусиль для її збереження", — додав він.

 

"Це означає, що потенційний ризик є з будь-якої точки її території. Якщо Росія захоче використати ядерну зброю — для цього їй не потрібні жодні точки в Білорусі. Їй буде достатньо того, що є на її території. Розміщення ракет в Білорусі, більше загрози несе для країн Європейського Союзу", — підсумував Веніславський.

 

Нагадаємо:

 

Якщо НАТО перемістить американську ядерну зброю із Німеччини на схід Європи, зокрема в Польщу, Білорусь запропонує Росії розмістити на своїй території ядерну зброю. Про це у вівторок, 30 листопада, заявив самоназваний президент Білорусі Олександр Лукашенко.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО