Путін заявив, що Москва буде вимагати гарантій від НАТО

Путін заявив, що Москва буде вимагати гарантій від НАТО

Президент Володимир Путін заявив у середу, що Москва буде шукати гарантій Заходу, які б унеможливили будь-яке подальше розширення НАТО на схід та розгортання його зброї поблизу кордонів Росії. 

 

Заява Путіна прозвучала на тлі занепокоєння України та Заходу щодо нібито плану Москви вторгненутися в країну.

 

Виступаючи на церемонії в Кремлі, де він отримав вірчі грамоти від іноземних послів, Путін наголосив, що Росія буде шукати "сильних, надійних і довгострокових гарантій своєї безпеки".

 

"У діалозі зі Сполученими Штатами та їх союзниками ми будемо наполягати на виробленні конкретних домовленостей, які б виключали будь-які подальші рухи НАТО на схід і розгортання систем озброєння, які загрожують нам, у безпосередній близькості від території Росії", – сказав Путін.

 

Він зазначив, що Росія пропонує Заходу вести детальні переговори з цього приводу, додавши, що Москві знадобляться "юридичні гарантії своєї безпеки".

 

Заява Путіна з'явилася на наступний день після того, як він суворо застеріг НАТО від розміщення своїх військ і зброї в Україні, заявивши, що це є "червоною лінією" для Росії і викличе рішучу відповідь.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО