Росія планує повернути в Україну екс-главу МВС Віталія Захарченка

Посібник російських спецслужб і фігурант «Миротворця» Алєксандр Бориславскій (він же «Вознєсєнскій», він же «Пасінчік») пролив світло на плани РФ щодо встановлення проросійської влади в Україні.

 

Зі слів Бориславского випливає, що у Кремлі серйозно розглядають екс-міністра внутрішніх справ часів Віктора Януковича Віталія Захарченка, як кандидатуру на посаду топ-чиновника в Україні, після повалення демократичної влади і встановлення проросійського режиму.

 

«Якщо в Україні дійсно відбудеться народне повстання, на хвилі якого Захарченко повернеться в Україну, то він напевно буде претендувати на посаду, яку обіймав раніше — глава МВС. Захарченко — це людина діла, яка не стане боятись наводити лад в країні і ставити різних активістів на місце. Може це було б і непогано, якби в Україні з’явився такий міністр МВС, адже люди "реально втомились" від правового свавілля. Більш того, він може навіть стати героєм. Без наведення жорстокого ладу країна і далі буде занурюватись у хаос», — заявив посібник російських спецслужб.

 

В цілому, наміри Кремля повернути на посаду очільника МВС України Захарченка цілком зрозумілі. От лише ніякого «народного повстання», внаслідок якого у Києві може запанувати проросійський режим, у сучасному суспільстві України бути не може.

 

Єдиний варіант для установлення правління, лояльного до Москви, може настати виключно у разі відкритої збройної агресії РФ у відношенні України і окупації Збройними силами РФ території нашої держави.

 

На це, імовірно, і сподівається Алєксандр Бориславскій, на тлі нарощування Росією воєнної присутності поблизу державного кордону України, прикриваючи у своїх пропагандистських заявах збройну агресію Москви словами про «народне повстання».

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО