Меркель: Будь-яка подальша агресія проти суверенітету України матиме високу ціну

Виконувачка обовʼязків канцлера Німеччини Анґела Меркель заявила 25 листопада, що Європейський союз має бути готовим посилити санкції проти Росії, якщо загостриться ситуація біля кордону України чи на білорусько-польському кордоні.

 

Європейські та американські чиновники звинувачують Москву в підтримці «гібридної» кампанії Білорусі з підбурювання кризи мігрантів на кордоні з ЄС і попереджають про нарощування російських військ поблизу України. Меркель виступила на зустрічі в Берліні з премʼєр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким, на якій сторони обговорили гостру кризу з мігрантами. Меркель сказала, що вважає, що Польща «робить усе можливе», щоб уникнути подальшої ескалації на кордоні. Меркель висловила «повну солідарність» Німеччини з Варшавою у цьому питанні.

 

Міністерство оборони Білорусі 25 листопада повторило, що білоруські та російські військово-повітряні сили спільно патрулюють західний кордон Білорусі. Моравецький сказав, що Польща не піддасться «політичному шантажу» і сказав, що ЄС має підготувати додаткові санкції проти Білорусі, у тому числі щодо торгівлі. За його словами, його країна «захищає» Німеччину та весь Євросоюз від великої хвилі мігрантів.

 

Меркель також виступила з попередженням щодо ситуації на українсько-російському, звідки вже кілька тижнів надходять повідомлення про концентрацію російських військ.

 

Німецька лідерка зауважила, що деескалація завжди є кращим варіантом, а потім додала: «Будь-яка подальша агресія проти суверенітету України матиме дуже високу ціну».

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО