Канада розглядає можливість надати Україні Кораблі й винищувачі

Канада розглядає можливість збільшення військової допомоги Україні. Призвело до цього те, що Росія стягує свої війська до українського кордону.

 

Наразі немає одностайності щодо того, чи втримають президента Росії Володимира Путіна додаткові сили НАТО від подальшої агресії. Ситуацію ж у цілому в Канаді вважають важливим міжнародним випробуванням.

Канадські журналісти з посиланням на інформовані джерела повідомили, що новопризначена міністерка оборони країни Аніта Ананд розглядає можливість розширення військової допомоги Україні.

 

  • Мовиться як про сотні військовослужбовців (на додачу до тих, які вже перебувають в Україні на навчальній місії), так і про значніші дії.
  • Зокрема, переміщення військового корабля у Чорне море та передислокацію винищувачів CF-18, які зараз базовані у Румунії.

 

Це підкріплення для України мало б бути відвертим сигналом для Володимира Путіна, який у 2021 вже вдруге збурив світ концентрацією своїх військ біля українського кордону (за різними даними, вона вже сягнула приблизно сотні тисяч).

 

У будь-якому разі ситуацію оцінюють як серйозне міжнародне випробування, а для пані Ананд – перше на посаді глави міноборони.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО