Неоголошена війна Ахметова і Зеленського

Після того, як Володимир Зеленський взявся боротися з олігархами – у ЗМІ почали говорити про "неоголошену війну" президента з Рінатом Ахметовим.

 

В Офісі Президента впевнені, що Зеленському вистачить сил у цьому протистоянні.

 

Таку позицію радник президента з економічних питань Олексій Устенко висловив в авторській програмі "Перші особи" з Оленою Трибушною на 24 каналі. Він запевнив, що усі відчувають, що є напруженість у цій ситуації. 

 

"Я вважаю, що Зеленський чітко розуміє, що і у який спосіб він хоче робити. Це я бачу зі своїх розмов, вербальних сигналів, які отримую від голови держави, його публічних виступів. Таких проривних, на мій погляд, який був у Глазго або на 76 Генасамблеї ООН", – сказав Устенко.

 

Радник президента нагадав, що обіцянку боротися з олігархами Зеленський давав ще в період виборчої кампанії.

 

Устенко: Зеленський має чіткий намір.

 

"Він має чіткий намір перемогти. Він розуміє, як все відбувається. Намагаються намалювати, що є якесь нерозуміння. Мовляв, президента тримають ситуацію у теплій ванні. Це не так. Він повністю розуміє, що відбувається по всіх напрямках", - додав Устименко. 

 

Нагадаємо, що напруження між Офісом Президента та Рінатом Ахметовим почалось через закон про олігархів та боротьбу з компаніями на ринках.

 

Про ймовірний конфлікт питали журналісти і самого олігарха. Той лише відповів, що не просився на зустріч із президентом Володимиром Зеленським і не робитиме цього. 

 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО