Зеленський заспокоїв українців щодо вартості газу та запасів

Зеленський заспокоїв українців щодо вартості газу та запасів

Президент Володимир Зеленський запевнив, що в Україні достатньо запасів газу для стабільного проходження опалювального сезону, а ціна на блакитне паливо буде "нормальною".

 

"Хочу всіх заспокоїти. Вважаю, багато важливих, предметних, а найважливіше, що своєчасних дій зробив уряд, зробила влада. На сьогодні достатньо газу для суспільства, достатньо газу для споживачів за дуже нормальними цінами у порівнянні з європейськими цінами", – сказав глава держави.

 

 

За його словами, "якби влада не втрутилася в цю ситуацію" (щодо здорожчання цін на газ на ринку – ред.), то ціна на газ для населення становила б мінімум 50 гривень за кубометр, тоді як зараз вона складає близько 8 гривень.

 

Говорячи про рішення низки міст впровадити надзвичайний стан в енергетиці, Зеленський заявив, що опалювальний сезон – це відповідальність "всієї влади", і центральної, і місцевої.

 

"Тому ми підписали меморандум, в якому є дві головні речі. НАК Нафтогаз і центральна влада гарантує: конкретну стабільну ціну і стабільний обсяг. Далі є технічні питання, юридичні питання і політичні питання деяких представників місцевої влади. Все це, я впевнений, буде врегульовано. У будь-якому випадку, це буде нормальна ціна", – запевнив президент.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО