Родичі загиблих збитого MH17 звернулися до Путіна

21 вересня у Нідерландах в судовому комплексі "Схіпхол", в якому проходять слухання у справі збиття рейсу MH17 продовжилися виступи родичів загиблих.

 

Зокрема нідерландець Йос Джаноттен, який втратив в авіакатастрофі дочку, звернувся до російського президента Володимира Путіна і закликав того взяти відповідальність за катастрофу.

 

"Я не розумію, як у Росії можуть працювати цілі групи людей, щоб приховати цей страшний злочин. Зокрема, такі люди, як Путін та Лавров (глава МЗС РФ Сергій Лавров). Я хотів би запитати у Путіна: чи пам’ятає він, що більша частина "Курська" була піднята нідерландцями, як після розмови з родичами підводників погодився, щоб нідерландські компанії підняли тіла членів екіпажу "Курська". Чи розуміє він, що родичі MH17 також шукають правди? Нехай Путін скаже, що це була помилка, нехай скаже щось і перестане заперечувати очевидне", — заявив Джаноттен під час виступу.

 

 

За словами доповідача, його дочка Ліка загинула у катастрофі в небі над Донбасом у віці 26 років разом зі своїм коханим.

 

"Я прийшов з роботи й побачив новину про трагедію. Ми бачили новину, як ці нелюди з ведмедиком в одній руці та зброєю в іншій говорили. Нелюди… Я лише заспокоював себе, що Ліка та Ерік не відчули того, що з ними сталося… Знайшли частину тіла Ліки. Вона була дуже обгоріла, настільки, що не була схожою на людське тіло. Нам порадили не дивитися і ми не робили цього. Нам досі не віриться, що вона лежить у тій труні. Потім було ідентифіковано кістку, череп, і ми поховали її ще раз, ще одну маленьку труну", — розповів батько загиблої.

 

Джаноттен наголосив, що родичі загиблих робить усе можливе, щоб про трагедію малазійського літака рейсу MH17 пам’ятали.

 

Водночас вказується, що 21 вересня слово у суді мали 11 родичів загиблих рейсу MH17. Наступне судове засідання відбудеться 23 вересня о 10:00 за місцевим часом.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО