Майже 200 тисяч ''виборців'' з окупованих територій підвезли на дільниці у РФ

Окупаційні адміністрації у другий день виборів до Держдуми РФ разом з російською партією «Единая Россия» організували підвіз майже 200 тисяч виборців на голосування до Ростовської області.

 

Зазначається, що сьогодні підвезення «виборців» з окупованих територій Луганської та Донецької областей більш інтенсивний. Автобуси прибувають кожні дві години. На виборчу дільницю  заходять організовано.

 

Більшість голосують за партію «Єдина Росія», пишуть правозахисники.

 

«Лідери опозиційних партій у Ростовські області («Зеленые», «Партия Роста», КПРФ, СРЗП) не задоволені приїздом жителів ОРДЛО. Пояснюють це тим, що Кремль не дав їм можливості проводити агітаційну кампанію в ОРДЛО. «Єдиная Россия» разом з НФЗ ЛНР та ДНР за допомогою адмінресурсу організувала масовий підвіз людей з окупованих територій, які голосують за «Единую Россию». Опозиція каже про підвіз 200 тисяч голосів», – йдеться у дописі.

 

На виборчих дільницях у Ростовській області жителі окупованих територій кажуть, що сподіваються, що після виборів або відбудеться «возз’єднання» з РФ, або Росія визнає незалежність Донбасу.

 

За оцінками джерел і аналітиків правозахисників, на окупованій Донеччині процес голосування проходить більш масово, ніж в на окупованій Луганщині.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО