Треба робити більше: Сенатори зі США зустрілися із Зеленським, Тараном та Кулебою

Треба робити більше: Сенатори зі США зустрілися із Зеленським, Тараном та Кулебою

Сполучені Штати Америки можуть розширити військову та економічну підтримку України, однак для цього українська влада повинна приділяти більше уваги боротьбі із корупцією.

 

Про це стало відомо на брифінгу сенаторів США за підсумками зустрічі із президентом Володимиром Зеленським, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою та міністром оборони Андрієм Тараном.

 

До складу американської делегації увійшли сенатори від Республіканської партії США Ліндсі Ґрем (штат Південна Кароліна), Джон Баррассо (Вайомінг), Бен Сассе (Небраска), Томмі Тубервіль (Албама) і конгресмен-республіканець Вільям Тіммонс (Південна Кароліна).

 

"Ми зустрічалися з міністрами закордонних справ, оборони і президентом. Говорили про додаткову оборонну допомогу Україні, і всі ми підтримуємо надання більшої додаткової оборони вашим збройним силам, щоб вони могли добре оборонятися", – зазначив Ліндсі Ґрем.

 

За його словами, також сенатори підтримують розширення економічної допомоги Україні.

 

"Моя ціль – досягти угоду про зону вільної торгівлі між Україною та США у найближчі роки. І це насправді змінить докорінно наші стосунки – укладання цієї угоди. Це стане сигналом для всього світу, що Україна є відкритою для бізнесу", – зауважив сенатор.

 

Ґрем наголосив, що для досягнення всіх цих цілей Україна має докладати більших зусиль у напрямку подолання та боротьби з корупцією.

 

"Ми дуже зворушені тим, що українці віддали 13 тисяч життів у боротьбі за свою свободу і незалежність. Цього року 49 солдатів загинули в цій війні. І після того, що відбулося в Афганістані, я вважаю, для мене дуже важливо продемонструвати нашим друзям, що Америка є надійним союзником, і найкращий спосіб це продемонструвати – рішуче стояти на підтримці та допомозі Україні", – підкреслив він.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО