В РФ підгорає: через кордон України не пропускають авто з номерними знаками Придністров'я

Телеканал невизнаної Республіки Придністров'я PGTRK повідомив, що жителів цієї "держави" не пускають через кордон України за номерні знаки на їх авто. ДержЗМІ РФ також обурились через це рішення Києва.

 

Автомобілісти з невизнаної “держави” не можуть перетнути український кордон, повертаючись додому з Росії на своїх авто, бо Україна з 1 вересня закрила в’їзд на свою територію для транспорту з номерними знаками невизнаної “республіки”. Як повідомляє в суботу телеканал PGTRK, вони змушені залишати свої автомобілі і добиратися іншим транспортом.

 

“Під’їхали до кордону вже 2 вересня о першій годині ночі. Далі проїзд мені заборонили. Прикордонник вийшов і сказав: "З такими номерами далі ви продовжувати рух не будете", — наводить телеканал коментар водія Івана.

 

За словами автомобіліста, після довгих розглядів на кордоні він був змушений залишити свою машину у родичів в Росії і повернутися додому на рейсовому автобусі. Як інформує телеканал, таких випадків “багато”.

 

О так званої "пресслужби МЗС” Придністров’я Павло Гальцевим заявив, що наразі відомство опрацьовує можливість надання допомоги цим людям.

 

За даними телеканалу, сьогодні заблокованими виявилися не тільки приватні автомобілісти, а й комерційний транспорт. Автобусні маршрути зараз можуть обслуговувати тільки іноземні перевізники.

 

Крім того, PGTRK наводить цитату російського політолога Костянтина Затуліна, який відреагував на рішення Києва. За його словами, Україна таким чином нібито вдалася до “блокадних заходів”, і “це обурливо”.

 

Контекст

 

З 1 вересня Україна заборонила в’їзд автомобілів з номерами самопроголошеного Придністров’я. У МВС України повідомили, що: “Відповідно до доручення Кабінету Міністрів України та ноти Міністерства закордонних справ України з 1 вересня до участі у міжнародному русі допускатимуться виключно ті транспортні засоби із Придністровського регіону Республіки Молдова, які матимуть реєстраційні номерні знаки узгодженого зразка, разом з іншими транспортними засобами, зареєстрованими згідно із законодавством Республіки Молдова”.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО