Лавров і Кулеба обмінялися ''люб’язностями''

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що висловлювання президента України Володимира Зеленського на історичні теми або про «найбрудніший у світі» російський газ робляться «не від великого розуму».

 

«Зараз українські колеги вправляються в якійсь словесній еквілібристиці. То вважають, що Русь — це їхня споконвічна назва, то кажуть, що хрещення Русі — це свято якраз українське, і так далі. Це сумно. Сам президент Зеленський робить якісь заяви про те, що наш газ — найбрудніший у світі. Загалом, це не від великого розуму, чесно кажучи», — сказав Лавров, виступаючи перед студентами та професорсько-викладацьким складом МГІМО.

 

Лавров вважає, що такими заявами Київ намагається «штучно зберігати й нарощувати русофобську риторику», а також «виводити Російську Федерацію з рівноваги».

 

У відповідь на закиди Лаврова міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що сам Лавров «заблукав у трьох соснах російської історії».

 

«До 18 століття його держава мала одну назву: Московія. У 10 столітті хрестили Русь у Києві, а не Московію. Щоб красти чужу історію, багато розуму не треба. Не лише російський газ, а й пропаганда — найбрудніші у світі», — написав міністр закордонних справ України.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО