Керівник NASA відвідає Україну - підписано меморандум

Президент Володимир Зеленський під час візиту до США зустрівся з керівником Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору Біллом Нельсоном. Глава держави запросив його в Україну.

 

Очільник NASA прийняв запрошення Зеленського. Щоправда, дати візиту наразі невідомі.

 

Про що Зеленський говорив з Нельсоном

 

Український президент обговорив з главою NASA космічні проєкти, до яких може долучитися Україна. За словами Зеленського, наша держава зацікавлена у відродженні науково-технічного потенціалу та розглядає співпрацю з NASA як компонент розвитку вітчизняної космічної галузі.

 

Політики говорили про перспективи участі українських підприємств у проєкті "Антарес", програмі дослідження Місяця "Артеміда".

 

Між Україною та США укладено Меморандум про взаєморозуміння між Державним космічним агентством України та Міністерством оборони Сполучених Штатів Америки щодо співпраці у сфері безпеки космічних польотів і надання послуг та інформації з космічної ситуаційної обізнаності.

 

“Меморандумом створюються правові підстави та механізми спільного використання космічної ситуаційної обізнаності з метою підвищення безпеки космічних польотів, обміну послугами та інформацією”, - йдеться в повідомленні.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО