Посол Німеччини – про реформи в Україні: Лише законів недостатньо, треба їх втілювати у життя

Важливим завданням України на сьогодні є втілення реформ.

Про це заявила посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен.

 

За її словами, сьогоднішню Україну ні в чому неможливо порівняти з тією Україною, яку Фельдгузен застала ще у дев’яностих – «стільки змін, стільки прогресу».

 

Однак, на думку посла ФРН, окремі кроки реформування все ще можуть здаватися важкими і виглядати незначними. Тому потрібно бути терплячим стосовно багатьох питань, адже вони потребують часу.

 

«Чи то земельна реформа, чи боротьба з корупцією, чи то децентралізація, чи то судова реформа: Україна подолала вражаючий шлях після Революції гідності. Завдання зараз - втілити ці реформи у життя. Недостатньо тільки ухвалювати закони. Восени чекає багато викликів: законодавче завершення реформи децентралізації, подальша інтенсивна робота над судовою реформою чи реформа СБУ», - зауважила дипломатка.

 

При цьому вона підкреслила, що Україна давно вже має свого найважливішого контролера - активне громадянське суспільство, яке критично та конструктивно супроводжує дії уряду та парламенту.

 

Також посол Німеччини в Україні наголосила на важливості таких заходів, як майбутній Київський саміт перших леді та джентльменів, організований з ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

 

«Подружжя провідних політиків спроможні розкривати важливість власних тем. І вони можуть діяти трохи вільніше, в той час, коли їхні партнери у кожній промові повинні дотримуватися «великих правил» політики», - сказала посол.

 

За словами Фельдгузен, в центрі уваги саміту перебуватимуть питання охорони здоров’я, освіти та рівних можливостей.

 

«Загалом, звичайно, в Україні основна увага зосереджена на особливо значущих темах. Існує небезпека того, що не тільки українське суспільство, а й міжнародне співтовариство почне миритися з ситуацією. Щоб цього не сталося, слід знову і знову підкреслювати людську трагедію конфлікту: становище мирного населення біля лінії розмежування, мінування багатьох територій, становище внутрішньо переміщених осіб, які втратили свою батьківщину», - сказала вона.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО