Документи про інцидент з британським есмінцем кілька днів пролежали на зупинці

У Британії стався скандал з пропажею секретних документів, які стосувалися інциденту з проходом британського есмінця Defender поблизу берегів Криму. Зниклі документи були виявлені через тиждень на зупинці громадського транспорту випадковим перехожим.

 

Про це 27 червня повідомив телеканал Sky News з посиланням на урядові джерела.

 

Папка з секретними відомостями об'ємом в 50 сторінок була виявлена 22 червня - за добу до інциденту з обстрілом есмінця. Її виявив випадковий перехожий. До того моменту Міністерство оборони Великобританії вже тиждень розшукувало документи. Зараз міністерство проводить внутрішнє розслідування і вдалося встановити, що пакет документів, який охоплював роздруківки з електронних листів і комп'ютерної презентації, був загублений високопоставленим чиновником відомства. Навмисно, або випадково - поки що не відомо.

 

«Міноборони ставиться до захисту інформації надзвичайно серйозно, у зв'язку з чим було розпочато розслідування. Причетний до інциденту співробітник сповістив про втрату своєчасно», - прокоментував інцидент представник міністерства.

 

У документах, згідно з повідомленнями ЗМІ, вказується, що похід есмінця Defender поблизу берегів Криму був запланований заздалегідь у якості акції підтримки України.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО