Нова доповідь ООН щодо Криму

Організація Об'єднаних Націй 18 червня оприлюднила чергову проміжну доповідь щодо ситуації з правами людини в окупованому Криму.

 

В ній зокрема йдеться про переслідування кримських татар та тортури людей, які перебувають під вартою.

 

«Зберігається очевидна безкарність за застосування тортур і неналежного ставлення окупаційною владою. Нам не відомо про жоден випадок, коли ймовірні винні були притягнуті до відповідальності», — йдеться у доповіді. 

 

Крім того, в ООН фіксують довільні арешти людей, зокрема кримських татар. У деяких випадках правоохоронці навіть не повідомляли про причини затримання.

 

У доповіді також ідеться про неналежні умови утримання ув'язнених, зокрема про ненадання їм необхідної медичної допомоги. 

 

«За наявною інформацією, довільне переведення у штрафний ізолятор, часто у формі одиночного ув'язнення, використовувалось як форма покарання за незначні дисциплінарні проступки або як метод примусу затриманих до надання показань», — розповіли у доповіді.

 

Також в ООН згадують про порушення окупаційною владою Криму прав громадян на свободу слова та віросповідання. Зокрема згадали й про випадки переслідування Православної церкви України.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО