В РФ назвали майбутній саміт Кримської платформи ''мазохізмом''

Плани України провести саміт Кримської платформи відчутно турбують Росію. Це засвідчила й чергова заява з цього приводу кремлівського МЗС.

 

Там назвали майбутній саміт мазохізмом. А окупований Крим порівняли з халвою.

 

Речниця МЗС Росії Марія Захарова у традиційно цинічному стилі прокоментувала слова міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

 

Той говорив, що саміт Кримської платформи стане наймасштабнішою подією міжнародного рівня з усіх, що приймала раніше Україна – подією важливою і яскравою.

 

Так от, Захарова вважає, що тепер Київ намагається щонайбільше проводити яскраві заходи – але не повертати Крим.

 

"Раніше київські діячі хотіли Крим повернути. Зараз бажання скромніші – просто яскравий захід потрібен. Від безвиході, мабуть, вирішили на собі перевірити дію прислів’я "скільки не говори про халву, в роті солодше не стане”. Мазохісти", – написала росіянка у телеграмі.

 

Марія Захарова, нагадаємо, неодноразово робила скандальні заяви про Україну, неухильно провадячи пропагандистку лінію Кремля. Наприклад, цього ж місяці їй не вгодила форма української збірної з футболу з контурами Криму.

 

Зверніть увагу: нічого дивного насправді у таких заявах від Росії немає.

 

Крим вона окупувала, але за роки так і не змогла досягти того, аби це бодай якось визнала міжнародна спільнота. Навпаки, Україна все більше й більше докладає зусиль, аби наблизити повернення Криму під контроль українського уряду.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО