США і ЄС планують відновлення розслідування джерела появи коронавірусу

Сполучені Штати Америки та Європейський союз налаштовані на відновлення розслідування походження COVID-19. Планується спільна заява з цього питання на саміті 15 червня.

 

Про це повідомляє інформаційне агентство Bloomberg з посиланням на документ, який воно отримало у своє розпорядження.

 

У документі наголошується, що рішення про відновлення розслідування прийнято на тлі досить суперечливих висновків про джерело походження коронавірусу. США та ЄС планують вимагати на саміті «прозорого, науково обґрунтованого розслідування», яке має бути проведено під керівництвом експертів.

 

Власне джерело агентства розповіло журналістам, що Вашингтон першим звернувся до Брюсселя за допомогою в розслідуванні щодо коронавірусу. Сторони вирішили працювати над з'ясуванням походження COVID-19 спільно.

 

Також наголошується, що ця заява є попередньою і до саміту її можуть змінити, оскільки в Білому домі поки що ніяк не прокоментували документ.

 

Раніше Національна лабораторія уряду США прийшла до висновку, що гіпотеза про витік коронавірусу з китайської лабораторії в Ухані правдоподібна і заслуговує подальшого розслідування.

 

Згідно з джерелами в уряді США, троє дослідників з китайського Інституту вірусології Уханя захворіли на коронавірус в листопаді 2019 року і навіть зверталися за допомогою в лікарню.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО