Зеленський заявив про важливість негайного вступу України до НАТО

Питання зі вступом України в НАТО треба вирішувати негайно, оскільки країна знаходиться в небезпеці, і на кону її незалежність.

 

Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

 

«Я думаю, що якщо нас вітають в НАТО, якщо вони дійсно хочуть бачити нас в рядах своїх членів, то немає сенсу дивитися в бінокль, в якесь далеке майбутнє і обговорювати майбутнє. Питання треба вирішувати негайно. Зараз ми в небезпеці, зараз на кону наша незалежність, і саме зараз нам потрібна допомога », — заявив Зеленський.

 

На думку глави держави, Україна все ж з часом вступить в НАТО, проте громадяни країни, як зазначив він, все менше вірять в це.

 

«Я думаю, що це велика проблема», — додав Зеленський.

 

6 квітня під час розмови з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом Зеленський заявив, що вступ до НАТО — єдиний шлях до завершення війни на Донбасі.

 

Своєю чергою Рада нацбезпеки й оборони України повідомила, що вже готує спеціальне рішення щодо ключових заходів, необхідних для інтеграції країни у НАТО.

 

11 квітня прем'єр Денис Шмигаль заявив про створення Україною національної системи переходу на стандарти НАТО для пришвидшення шляху до повноправного членства в Альянсі.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО