Україна та Франція укладуть чотири стратегічні міжурядові угоди

Під час візиту міністра економіки, фінансів та відновлення Франції Бруно ле Мера до Києва у четвер будуть укладені чотири стратегічні міжурядові угоди на загальну суму EUR1,3 млрд.

 

"Справді, під час мого візиту Франція укладе з Україною чотири стратегічні міжурядові угоди на загальну суму EUR1,3 млрд. Це дуже значно! І хочу відзначити один ключовий момент: ці проекти сприятимуть поліпшенню умов життя українців. Йдеться про питну воду, мобільність, безпеку та цивільний захист", - сказав ле Мер в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

 

Він наголосив, що щасливий приїхати до Києва, зустрітися з українською владою і мати можливість зміцнити економічні зв'язки між двома країнами.

 

"Францію та Україну об'єднує багато спільного: ми обидві індустріальні країни, ми - країни з важливою частиною сільського господарства, ми - європейські країни, повністю налаштовані зміцнити місце Європи на міжнародній арені", - зазначив міністр.

 

Ле Мер також повідомив, що у 2020 році загальний обсяг торгівлі між Францією та Україною досяг EUR1,6 млрд євро.

 

"Наші економічні відносини дуже динамічні, і ми на правильному шляху. Я хочу назвати вам одну єдину цифру: у 2020 році загальний обсяг торгівлі між Францією та Україною досяг EUR1,6 млрд - дуже важлива сума, яка залишається стійкою, незважаючи на кризу COVID-19. Тепер ми хочемо зміцнити та прискорити економічне співробітництво між нашими двома країнами. Це ціль мого візиту до Києва", - зазначив він.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО